שמלת הכלה היא שמלה שמגשימה לנשים חלומות! בשונה משמלות אחרות, שמלת הכלה היא שמלה חד פעמית, אך מלאכת העיצוב נפרסת על פני חודשים וכוללת היכרות עם הכלה, מדידות, תיקונים ודיוקים. ישנן מעצבות שבוחרות להתמקד בנישה הספציפית הזו של עיצוב שמלות כלה מתוך תשוקה אדירה לכלות ולחתונות.

אנחנו ב"פרופשנס" שמחים להציע קורס עיצוב שמלות כלה! בישראל ישנם לא מעט מעצבי שמלות, חלקם זכו להכרה בינלאומית בזכות העיצובים האלגנטים, הייחודיים והיצירתיים. הקורס שלנו כולל מנעד רחב של תכנים, שיאפשרו גם לך לעצב, לתפור ולהגשים את חלומן של הכלות. בין התכנים שנלמד בקורס:

המעצבות המובילות והעסוקות בישראל מלבישות כלות על בסיס יומי! מה שמשותף לכל אותן מעצבות הוא הסיפוק האדיר עליו הן מודות בכל יום: הסיפוק שבלראות כלה לבושה בשמלת הכלה, מחייכת ומוארת אל מול המראה. גם את, תוכלי להגשים את עצמך וגם את חלומן של הכלות שלך. 

עיצוב שמלות כלה – למי הקורס מתאים?

אחד הענפים היציבים ביותר הוא ענף החתונות. בכל שנה, מאות זוגות ישראלים מגשימים את חלום האהבה שלהם! אם גם את חולמת ללוות כלות ביום המרגש והחד פעמי שלהן, הקורס הזה מתאים לך. עיצוב שמלות כלה מגלם בתוכו עולם שלם של בדים, טקסטורות, מגמות עיצוביות, גזרות ייחודיות, דגמים קלאסיים אל מול דגמי וינטאז' ועוד. 

כמעצבת שמלות כלה, תהיה לך הזכות לאתר את הצורך האישי של כל כלה, ולעצב בעבורה שמלה שתחמיא לה ותאיר אותה. האם הקורס שלנו ב"פרופשנס" יכול להתאים גם לך?

"האם יש צורך בידע קודם בתפירה בכדי להירשם לקורס?"

בהחלט. קורס עיצוב שמלות כלה מתאים למעצבות בעלות ידע וניסיון בתפירה. חשוב לנו להדגיש כי הקורס אינו מיועד רק למעצבות צעירות בראשית דרכן המקצועית, אלא גם למעצבות שכבר עוסקות בתחום כמעצבות פעילות ומוערכות. לאורך הקורס נשתף בטיפים, נחדד מיומנויות, נלמד טכניקות ונכיר טרנדים עיצוביים שיכולים לשרת כל מעצבת.

"אני מעצבת פעילה. האם אוכל לשלב את הלימודים בקריירה שלי?"

התשובה חיובית. אנו מציעים קורס עשיר בתוכן, אך כזה שניתן לשלב עם הקריירה. קורס עיצוב שמלות הכלה שלנו נפרס על פני 9 חודשים – 33 מפגשים בסך הכל. כל מפגש אורך כ-3 שעות והוא מתקיים פעם אחת בשבוע. אנו מציעים את הקורס במתכונת בוקר וערב, כך שתוכלי לבחור את פורמט הלימודים המתאים לך ביותר.

לפרטים נוספים והרשמה לקורס העיצוב הקרוב, צרי איתנו קשר בטלפון 077-5359003