על גל ההצלחה: קורס תפירת בגדי ים במרכז

מבלי להכיר אותך באופן אישי, אפשר לנחש עליך שני דברים: האחד הוא שיש לך יותר מבגד ים אחד בארון. השני הוא שהיית שמחה מאד לעצב את בגדי הים שלך בעצמך. אם גם את רוצה לעצב, להשפיע ולסובב ראשים בחוף הים, את נמצאת במקום הנכון. ברוכה הבאה אל "פרופשנס!". אנחנו מזמינים גם אותך להצטרף אלינו עם קורס תפירת בגדי ים במרכז!

 

במהלך הקורס נלמד טכניקות, נכיר גזרות, ניגע בבדים ונהפוך חלומות על בגדי ים לקולקציה! בין התכנים הנלמדים בקורס שלנו:

"קורס תפירת בגדי ים יכול להתאים לי?"

נשמח לשוחח איתך באופן אישי, לשמוע מהי הסיבה שבגללה את רוצה להירשם לקורס ולתאם איתך ציפיות. ובאופן כללי יותר, קורס בגדי הים שלנו יכול להתאים גם לך אם:

"כמה זמן אורך קורס בגדי ים?"

קורס תפירת בגדי ים במרכז נפרס על פני 17 מפגשים בלבד! כל מפגש אורך כ-3 שעות, כך שגם אם את עובדת או אפילו לומדת משהו נוסף במקביל, תוכלי לשלב את הקורס בלוח הזמנים שלך. למרות שהקורס קצר יחסית, היה ברור לנו מהרגע הראשון שיש דבר אחד שלא נתפשר עליו – איכות התכנים. המשמעות היא שבסוף הקורס, כל סטודנטית תוכלו לעצב ולתפור קולקציה שלמה של בגדי ים!

"חשוב לי מאד ללמוד תפירת בגדי ים בקבוצות קטנות. תוכלו להתחייב על זה?"

לא מעט בנות מפנות אלינו את השאלה הזו, ובצדק. אחת המטרות שהצבנו לעצמנו היא ללמד בקבוצות קטנות. חשוב לנו להעניק יחס אישי לכל סטודנטית במהלך השיעורים, להיות זמינים לכל שאלה אחריהם ולהבטיח כי כל סטודנטית צומחת, מתקדמת ומתפתחת לאורך הקורס. קבוצת לימוד קטנה מאפשרת לנו ללמד טוב יותר, ולכן, הסטודנטיות – ליהנות מחוויית לימודים נעימה, מעצימה ואפקטיבית. 

"אוכל להתפרנס מעיצוב בגדי ים?"

אנחנו נלמד אותך את כל מה שאת צריכה בכדי שתוכלי לעצב ולתפור. מכאן והלאה? כדור הים בידיים שלך! כמעצבת בגדי ים, תוכלי לעצב קולקציה ולשווק אותה עצמאית, להציע אותה לחנויות, למכור ברשתות החברתיות, לעצב בהתאמה אישית (לפי הזמנה) ועוד. אנו גאים בבוגרות שלנו שעובדות כיום כמעצבות בגדי ים במשרה מלאה! עם סיום הקורס, תוכלי לבחור לעצמך את הדרך הנכונה ביותר להפצת עיצוביך. אנחנו כמובן כאן בכדי לסייע, לייעץ ולכוון. 

חשוב לציין כי עיצוב בגדי ים מגלם בתוכו פוטנציאל כלכלי אדיר:


גם את רוצה בקיץ הבא לסבב ראשים בחוף עם בגדי ים מרהיבים? את לא יכולה לחכות להשיק קולקציית בגדי ים ששמך חתום עליה? אנחנו מזמינים אותך לקורס תפירת בגדי ים! לפרטים נוספים והרשמה, התקשרי – 077-5359003