לצד חלומות שאת רק יכולה לקוות שיתגשמו, ישנם חלומות שאת יכולה לגרום להם להתגשם! אין דבר חזק יותר מתשוקה אמיתית, ואם יש דבר אחד שאת יודעת הוא שהייעוד שלך הוא להיות מעצבת אופנה. התחנה הראשונה בדרך להגשמת החלום עוברת בלימודים מקדימים: מכינה ללימוד עיצוב עם "פרופשנס"! 

לימודי עיצוב אופנה – בארץ ובחו"ל, נהנים מביקוש גבוה מאד בכל שנה. כידוע, לא ניתן לאשר את הרשמתם של כל המתעניינים, ולכן מתבצע סינון. בין היתר, באמצעות תיק העבודות. את הלימודים שלך ב"פרופשנס", תסיימי עם תיק עבודות מגוון ועשיר, באמצעותו בתי הספר בארץ ובעולם יוכלו להעריך את כשרונך וכישוריך. 

מכינה ללימודי עיצוב – מתי תוכנית הלימודים רלוונטית לך?

כל עוד הצבת לעצמך מטרה ללמוד עיצוב אופנה באחת מבירות האופנה בחו"ל, או ללמוד אופנה באחד מבתי הספר המובילים בישראל, לימודי המכינה – רלוונטיים. מתי כדאי לשקול מכינה ללימודי עיצוב?

"עד כמה חשוב להשקיע בלימודי המכינה?"

זו שאלה מצוינת! לעתים, מכינה ללימודי עיצוב נתפסים כמעין "שיעור חובה" שחייבים לעבור בדרך להגשמת החלום. בפועל, אלו לימודים משמעותיים שסוללים לך את הדרך לקריירה המקצועית שלך. מכינה ללימוד עיצוב מעניקה לך שני דברים עיקריים:

כידוע, מטרתה של מכינה ללימודי עיצוב היא להכשיר אותך ללימודי ההמשך שלך – בארץ או בחו"ל. עבור המון סטודנטיות, המכינה היא "בית ספר לשפה" – בה הן לומדות מהבסיס את שפת האופנה, הן מכירות גזרות ובדים ומתנסות לראשונה באיורים ותפירה. חשוב להבין כי לימודי המכינה הם לימודים בפני עצמם. כלומר, גם מבלי שתמשיכי בלימוד ההמשך, תצאי נשכרת ומצוידת בארגז כלים איכותי.

מכינה ללימוד עיצוב עם "פרופשנס" – בית ספר לעיצוב אופנה בתל אביב. לפרטים נוספים והרשמה לקורס הקרוב, התקשרי כבר עכשיו – 077-5359003.