עיצוב אופנה ותפירה לנערות - לאילו גילאים זה מתאים? יש בבית פאשניסטה צעירה? כבר מתעניינת בעיצוב ותפירה של בגדים מגיל אפס בערך?

מציירת שמלות מרהיבות כבר מגיל חמש? 

כבר הספיקה לתפור איזו שמלה,חולצה, חצאית או תיק? אולי אפילו יותר…

בכל מקרה – אתם כבר מרגישים שהיא יכולה להתחיל ללמוד בצורה קצת יותר רצינית איך לעצב ולתפור בגדים אבל לא יודעים באיזה גיל אפשר להתחיל?

צוות פרופשנס עושה לכם סדר!

מה לומדים בקורס עיצוב אופנה ותפירה לנערות?

קורס תפירה לנערות של פרופשנס נותן לך (או לה) את כל הידע והכלים שצריך כדי לעצב ולתפור את הבגדים שתמיד רצית. לשכפל גזרות קיימות או לפתח גזרות חדשות. להפוך רעיון לבגד ובכלל – איך להכין בגדים חדשים מהתחלה ועד שהבגד מוכן.

סדנת תפירה לנערות, המאפשרת לך לפתח ביטחון ומיומנות בתפירה של בגדים במגוון טכניקות.

כדי שתוכלי לתפור לעצמך ולכל מי שאת אוהבת – בגדים כמו שאת חולמת.

הקורס כולל למידה בקבוצות קטנות ואיכותיות, כדי שנוכל לתת לך יחס אישי כמו שאת רוצה ולקבל תשובה לכל שאלה.

באיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד עיצוב אופנה?

אם תרצי את התשובה הרשמית והמעט יבשה, יש שיגידו כי 15-16 הוא הגיל שבו מקובל להתחיל ללמוד בקורס תפירה לנערות. אבל האמת שכל מקרה לגופו ואנחנו יודעות כי יש נערות שמתחילות לעצב, לדמיין, לחלום ולתפור בגילאים הרבה יותר צעירים. לכן הקורס שלנו מתאים לנערות מגיל 12. 

בכל מקרה, אם את מרגישה שאת כבר יכולה ללמוד ממורים מקצועיים לעיצוב אופנה ותפירה, אם את מרגישה שאת כבר יכולה ללמוד איך להפעיל מכונת תפירה (אולי את כבר יודעת), אם את לא יכולה כבר לחכות לרגע שבו תוכלי להפוך את הבגדים המדהימים שאת מדמיינת לבגדים אמיתיים שאפשר ללבוש, ההמלצה שלנו היא – להתקשר ולבדוק איזה מהקורסים שלנו יכול להתאים לך!

אילו כלים תקבלי בלימודי אופנה ותפירה לנערות?


לסיכום
, קורס עיצוב אופנה ותפירה לנערות מתוכנן ומיועד במיוחד לנערות שרוצות, חולמות, שואפות להתנסות, או שכבר הספיקו להתנסות קצת בעיצוב ותפירה אבל רוצות להתקדם עוד קצת, לקבל את כל הכלים והידע שצריך כדי לעצב ולתפור בגדים בעצמן. רוצה לגלות אם זה הקורס בשבילך? דברי איתנו!