איור אופנה הוא הדרך היחידה שיש למעצבות אופנה להביע את הרעיון הגולמי, את הפנטזיה, את החלום שלהן על הדגם שהן רוצות לעצב, על איך שהן רוצות שתראה הדוגמנית, הלקוחה ואפילו הקולקציה הבאה שלהן.

לכן, קורס איור אופנה מעניק למעצבות אופנה לעתיד כלי חיוני שמאפשר להן לתכנן בצורה שלמה ומושלמת את הבגדים שהן רוצות לעצב. אבל בשנים האחרונות, איור אופנה הפך להיות הרבה יותר מזה ויש גם לא מעט נשים (בעיקר) שבשבילן – איור אופנה זה החיים.

אז מי צריך קורס איור אופנה של פרופשנס והאם באמת אפשר להתמקד בתחום הזה בתור מקצוע בפני עצמו?

קורס איור אופנה

מה לומדים בקורס ציור אופנה?

קורס ציור או קורס איור אופנה של פרופשנס מיועד לכל מי שמתעניין בתחום האופנה, אבל גם למי שמעוניין לפתח את יכולות האיור ולרכוש עוד כלי להבעה יצירתית.

אבל עבור מעצבי אופנה, איור אופנה הוא כלי חשוב, המשמש כלי מרכזי להפיכת החזון שלהם למציאות – לבגד שאפשר ללבוש.

סטודנטים בקורס ציור אופנה לומדים כיצד לתרגם רעיונות וחלומות לציור דו מימדי על נייר, תוך יצירה של דמויות, בגדים וטכניקות צביעה שונות, שמעניקות ליצירה חיים.

האם כל אחד יכול ללמוד איור אופנה?

קורס איור אופנה מעניק לסטודנטיות ולסטודנטים כלים פרקטיים, שכל אחד יכול ליישם כדי להביע את עצמם, גם למי שלא ניחן ביכולות ציור ואיור מלידה.

בין היתר, לומדים בקורס כיצד לאייר ולצייר דמויות בנפחים שונים, פנים, גוף ושיער באמצעות עטים, טושים, עפרונות ומכחולים.

בשלב הבא לומדים כיצד "להלביש" את הדמויות בבגדי החלומות שלכם, כדי שתוכלו להציג את הקולקציה שלכם בצורה ברורה מחמיאה ומרשימה – כמו שהיא נראית אצלכם בדמיון.

איור אופנה כמקצוע בפני עצמו

מאיירות אופנה עובדות כיום ברחבי העולם בתור בעלות מקצוע מבוקשות – מתמחות לאו דווקא בעיצוב אופנה, אלא באיור אופנה, על פניו הרבים.

יש מאיירות אופנה שעובדות בתור מעצבות לייף סטייל ומאיירות איורים מסחריים אומנותיים לחברות ענק, לצורך הפקת פוסטרים וגרפיקה מתוחכמת לצרכים שונים.

מאיירות אופנה אחרות מתחזקות עמודי אינסטגרם עמוסי עוקבים, חובבי אופנה שלא יכולים להפסיק לצפות באיורי אופנה מרהיבים ואיכותיים של דוגמניות, מסלולים וגם אאוטפיטים.

דוגמניות מובילות, פאשניסטות ונשות חברה מכל העולם מזמינות איורי אופנה של עצמן. בתי אופנה מזמינים את המאיירות המובילות בעולם לשבת בשורה הראשונה ולאייר תצוגות אופנה. הן מוזמנות לאייר חלונות ראווה לחנויות. פשוט כי אין מה לעשות – תחום האופנה הוא קודם כל אומנות ויזואלית, שבאה לידי ביטוי מדויק יותר מכל דרך אחרת – באמצעות ציור אופנה, המאפשר גם לעוקבים באינסטגרם להיחשף למשהו חדש, מקורי, יצירתי ויפה.

לסיכום, קורס איור אופנה הוא קודם כל הדרך שלך לרכוש כלי חיוני בתהליך עיצוב אופנה. אבל אין ספק כי אפשר גם להגיע איתו גם להרבה מקומות אחרים. רוצה לגלות לאן קורס איור אופנה יכול לקחת אותך? צרי קשר!